نویان برای ایرانیان

اطلاع رسانی کنید و مطلع شوید

 
  • افزایش اندازه متن
  • اندازه پیشفرض متن
  • کاهش اندازه متن
بازاریابی Iran maxim.com

صفحه اصلي زوج های جوان لباس پوشيدن براي آمیزش جنسی

لباس پوشيدن براي آمیزش جنسی

ایمیل پرینت PDF
لباس پوشيدن براي س ک س
دكتر جان گري
زن از طريق معنادار كردن نوع لباس پوشيدنش زبان ارتباطي بسيار كارآمدي را به دست مي‌آورد. او به اين وسيله احساسات و خلق و خوي جنسي‌اش را با مرد در ميان مي‌گذارد؛ و مرد نيز بسيار قدردان مي‌شود. همسر به اين وسيله مي‌فهمد زن از نظر جنسي در چه وضعيتي قرار دارد، چگونه او را مي‌خواهد و چه خوش آمدي به او مي‌گويد؟
الگوهاي پوششي كه در بالا آمد مطمئناً براي همه‌ي زنان صادق نيست، ولي آن‌ها براي مردان نمونه‌اي از چهارچوب‌هايي‌اند كه بايد براي خواندن پيام‌هاي جنسي زنان مورد استفاده قرار دهند. به علاوه، اين مثال‌ها زنان را ياري مي‌بخشد كه از اهميت لباس پوشيدن براي س ک س آگاه شوند. نوع پوشش براي س ک س نه تنها بايد براي مرد گويا و خوشايند طبعش باشد، بلكه بايد براي خود زن نيز خوشايند و راحت باشد.
من شخصاً آگاهي‌ام نسبت به پيام‌هايي كه همسرم با طرز لباس پوشيدنش ارسال مي‌كرد طي رخداد جالب توجه‌اي در هنگام معاشقه‌مان بيشتر شد. بعد از دقايقي پرعاطفه كه در آغوش هم بوديم، همسرم بلند شد و گفت مي‌خواهد لباسش را عوض كند. همچنان كه به سوي كمد مي‌رفت گفتم:‌ «چرا به خودت زحمت مي‌دهي؟‌ همين الان لباست را در مي‌آورم.» با لبخند پاسخ داد:‌ «مي‌دانم، ولي دوست دارم لباس مناسب را درآوري. اين لباس با احساسم خيلي جور نيست.» از آن موقع به بعد به لباس‌هايي كه زنم براي س ک س مي‌پوشد، توجه خاصي دارم و سعي مي‌كنم از طريقشان احساسات و تمايلاتش را تشخيص دهم.

چند پيام س ک سي ديگر
علاوه بر آنچه گفته شد، راه‌هاي بسياري وجود دارد كه زن مي‌تواند آمادگي‌اش را براي س ک س- بدون آن كه خيلي صريح باشد- به مرد ابراز كند. اجازه دهيد نگاهي گذرا داشته باشيم به نمونه‌اي از پيام‌هاي واضح و غيرمستقيمي كه زن در هنگام سرخلق نبودن به مرد مي‌دهد.
درست مانند رفتن به فروشگاه براي خريد لباس، آن پيام‌هايي كه به دردتان مي‌‌خورد انتخاب كنيد و به كار بريد. ضمناً، موارد زير شايد الهام‌بخش نيز باشند و به شما ايده‌هاي خوبي بدهند تا پيام‌هاي مخصوص خود را بسازيد.

حمام و موسيقي
مري حمام طولاني‌اي مي‌كند تا به شوهرش، بيل،‌ بفهماند بر سر خلق است و آمادگي دارد. او وقت حمام رفتن دستگاه پخش سي‌دي پرتابل را مي‌برد و موسيقي‌اي را پخش مي‌كند كه به بهترين وجه خلق و خوي او را نشان مي‌دهد. موسيقي‌اي آرام و ملايم، س ک س آرام و ملايم را مي‌رساند. وقتي س ک س شديد و آتشين را مي‌خواهد، موسيقي‌اي جنجالي مي‌‌گذارد؛‌ و موسيقي‌اي با صداي طبل زياد را زماني پخش مي‌كند كه واقعاً س ک سي است و س ک س را براي مدت بسيار طولاني مي‌خواهد.

شمع
سوزان وقتي بر سرخلق است و آمادگي دارد، شمع يا عودي را كنار رختخواب روشن مي‌كند. راشل نيز وقتي بر سر خلق است، سر ميز شام شمع روشن مي‌كند.

شكلات
هنگامي كه در سينما شارون از تيم مي‌خواهد برايش شكلات بخرد، تيم مي‌فهمد كه امشب آن شب است. همسرش در مواقعي ميل به شكلات پيدا مي‌كند كه بدنش تمايل به رهايي جنسي دارد.

روشن كردن آتش در آتشدان
كارل سرخلق كه باشد، در آتشدان اتاق‌خواب آتش روشن مي‌كند و يا از شوهرش مي‌خواهد كه اين كار را بكند. وقتي شوهرش مشغول آتش روشن كردن مي‌شود، مي‌نشيند و تماشايش مي‌كند؛‌ و به طور واضحي به مرد مي‌فهماند از اين كه وقتش را صرف او مي‌كند چقدر خوشش مي‌آيد.

بيدار ماندن
معمولاً گرانت كه ديروقت از سفر به خانه مي‌رسد، ترزا خواب است؛ اما گاهي ترزا در انتظار او بيدار مي‌ماند و در رختخواب مشغول مطالعه مي‌شود. اگر در هنگام وارد شدن گرانت به اتاق زن كتاب را كنار بگذارد، مرد مي‌داند كه او سرخلق است.

پختن شام مورد علاقه‌ي مرد
كارن وقتي سر خلق است، شام مورد علاقه‌ي همسرش را درست مي‌كند.

پسته
پس از آن كه طي گفت و گويي تام به همسرش، جرسي، گفت پسته‌ي تازه برايش مثل داروي شهوت‌زايي عمل مي‌كند، جرسي هرگاه سرخلق باشد، پسته‌ي تازه مي‌خرد و به خانه مي‌برد تا به تام بفهماند سر خلق است.

نوشيدني مخصوص
مارگارت ميلش را با آوردن نوشيدني مورد علاقه‌ي خودش و شوهرش نشان مي‌دهد. گاهي نيز اين گونه است كه از شوهرش مي‌خواهد يك بطري از آن نوشيدني را وقت برگشتن از اداره بخرد و با خود به خانه بياورد.

خود را چسباندن
وقتي شر در حال قدم زدن خود را به شوهرش مي‌چسباند،‌ مرد اين پيام را مي‌گيرد كه او سر خلق بوده و آماده است.

سه بوسه
معمولاً مگي شوهرش را به هنگام خوش‌آمدگويي يك بار مي‌بوسد؛‌ اما اگر سر خلق باشد و آمادگي داشته باشد، دوبار ديگر نيز اين كار را مي‌كند. از سه بوسه‌ي كوچك و پشت سر هم مگي، مرد احساس مور مور شدن مي‌كند. او مي‌داند كه اين از آن وقت‌هاست.

ماساژ پا
ادلين سرخلق بودن را با خواهش براي ماساژ پايش بروز مي‌دهد. لسلي علامتش اين است كه پيشنهاد مي‌كند پاي شوهرش را ماساژ بدهد. هر دو روش تأثير يگانه‌اي دارند.

علم كردن پرچم
مثال مورد علاقه‌ام از علائم جنسي مربوط به فيلمي درباره‌ي يك خانواده‌ي مغلوي است. در آن فيلم، وقتي زن سرخلق آمد و براي س ک س آمادگي پيدا كرد، پرچمي را بيرون خانه افراشت. شوهر هنگام برگشت به خانه پرچم را ديد و از آمادگي زنش باخبر شد؛ سپس به طرف پرچم و كمندش، كه در نزديك پرچم بود، دويد. زن نيز سوار اسب شد و شروع به اسب سواري كرد. مرد كمند را برداشت بر زين اسبي جست و به دنبال زن تاخت. بعد از دقايقي تعقيب و گريز،‌ زن به كمند مرد افتاد. مرد او را از اسب پايين كشيد و به كشتي گرفتن با او پرداخت. سپس آنان س ک س را شروع كردند.
اين آئين كوچك،‌ براي س ک س پرشور و حرارت ترتيب داده شده بود. زن با علامت غيرمستقيم ولي واضح به شوهر اجازه داد تا او را تعقيب كند و به چنگ آورد. گرچه همه‌چيز تحت كنترل بود، زن ترس و اضطراب دنبال شدن را تجربه كرد؛‌ و سرانجام نيز تسليم شور و شهوت و لذت جنسي شد.

آخرين به روز رسانی ( شنبه, 17 مرداد 1388 04:14 )  

بازاریابی

بازاریابی

نظرسنجی